EXPLORE

Careers at ThermoFisher Scientific

CareerOpportunities

What Story Will You Tell?
Job ID :
49374BR
Location :
Hungary - Budapest
Job Description

A világ 50 országában 50 ezer munkavállalóval jelen lévő Thermo Fisher Scientific cégcsoport világelső az orvosi és laboreszközök piacán. Budapesti egységünkben több mint 20 éve mikroszkóp tárgylemezek gyártásával foglalkozunk.
A küldetésünk: támogassuk vevőinket abban, hogy a világot egészségesebbé, tisztábbá és biztonságosabbá tegyék. Vállalatunk fejlődésének mozgatórugói azok a munkatársak, akik azonosulni tudnak küldetésünkkel és értékeinkkel - tisztesség, intenzitás, innováció és együttműködés.

Ha egyetértesz értékeinkkel és egy olyan munkáltatót keresel, amely elkötelezett a tehetségek fejlesztése és a teljesítmény jutalmazása iránt, akkor gyere dolgozni a Thermo Fisher Scientific csapatába. Budapesti, 170 fős gyáregységünkbe a következő pozíciót hirdetjük meg:

Könyvelő

Feladatok:

  • szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • pénztár kezelése
  • részvétel a havi zárás előkészítésében
  • részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika-főkönyv)
  • folyószámlák egyeztetése
  • banki utalások, szállítói számlák időben történi kiegyenlítése
  • főkönyvi könyvelési munkák
  • a főkönyvelő munkájának támogatása az adóbevallások elkészítésében

Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat
  • ÁFA/SZJA törvény alapos, naprakész ismerete
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret (Outlook, Excel)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • stabil munkáltatói háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • önálló, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Jelentkezés: részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal a karrier oldalunkon keresztül

Join our Talent Community

If you're ready to make a difference in the world, you can do it here.

Join