EXPLORE

Careers at ThermoFisher Scientific

CareerOpportunities

What Story Will You Tell?
Job ID :
54410BR
Location :
Lithuania - Vilnius
Job Description

Darbo pobūdis

• Patalpų funkcionalumo kontrolė, inžinerinių sistemų priežiūra, remonto darbų koordinavimas.

• Energetinių išteklių naudojimo optimizavimas, taupymo siūlymai ir įgyvendinimai

• Pastatų valdymo sistemos (BMS) priežiūra ir optimizavimas

• Darbinės dokumentacijos - instrukcijų, procedūrų - ruošimas, tvirtinimas ir atnaujinimas

• Naujai įrengiamų arba rekonstruojamų patalpų statybos rangos darbų organizavimas, įrengimo kontrolė, atitikimo su projektine dokumentacija užtikrinimas.
• Derybų su paslaugų tiekėjais vedimas, sutarčių peržiūrą ir atnaujinimas.

Reikalavimai

• Aukštasis inžinerinis išsilavinimas energetikos ar pan. srityse.
• Gerai išmanyti pastatų inžinerines sistemas (vandentiekio, santechnikos, vėdinimo, šildymo sistemų eksploatacijos)
• Statybos darbų procesų išmanymas.
• GGP (Geros Gamybos Praktika) išmanymas (privalumas)
• Geri įgūdžiai dirbant MS Office programomis.
• Gebėjimas prioretizuoti užduotis, greita reakcija, atsakingumas, savarankiškumas.
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
• Geros anglų k. žinios

Mes jums siūlome

• Darbą profesionalioje aplinkoje tarptautinėje kompanijoje.
• Galimybę savo darbais realiai prisidėti prie organizacijos veiklos tobulinimo.
• Draugišką ir profesionalią komandą

Join our Talent Community

If you're ready to make a difference in the world, you can do it here.

Join