img1

Litva: mūsų kultūra

 
Kad ir kuo užsiimtų mūsų darbuotojai: kurtų naujus produktus, būtų atsakingi už gamybos procesus ar rūpintųsi kokybės užtikrinimu, visa tai prisideda prie inovacijų ir mūsų misijos įgyvendinimo. Todėl daug dėmesio skiriame nuolatiniam tobulėjimui, kad darbuotojai galėtų geriausiai save realizuoti ir profesiniu, ir asmeniniu lygmeniu.

Rūpindamiesi savo darbuotojais, ne tik padedame jiems gilinti žinias bei didinti kompetenciją, bet ir siūlome papildomų naudų.
 
Draudimai Darbuotojus, išdirbusius vienus metus, draudžiame sveikatos draudimu ir investiciniu (kaupiamuoju) gyvybės draudimu (kas mėnesį į jų sąskaitą pervedama 4 % darbo užmokesčio dydžio įmoka).
Valgykla Bendrovės valgykloje dotuojame 70 % maisto kainos, todėl kolegos gali valgyti šviežią, skanų ir nebrangų maistą, gerti nemokamą kavą ir arbatą.
Sporto salė Darbuotojai gali neribotai lankytis bendrovės sporto salėje, įskaitant ir savaitgalius. Vasarą bendrovės teritorijoje veikia ir paplūdimio tinklinio aikštelė.
Bėgimo klubas Veikia neformalus kolegų klubas, kurio tikslas – suburti sveiką bei aktyvų gyvenimą mėgstančius darbuotojus ir koordinuoti jų dalyvavimą bėgimo renginiuose.
Tarnybiniai autobusai Kolegos į darbą atvykti ir į namus grįžti gali tarnybiniais autobusais, kurie kiekvieną darbo dieną Vilniuje važiuoja penkiais skirtingais maršrutais.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ


​​​​​​​Bendrovėje veikia savanorystės programa, kurios tikslas – skatinti darbuotojų įsitraukimą, sprendžiant vietos bendruomenei aktualius klausimus ar problemas.

Programos idėja paprasta: patys darbuotojai nusprendžia, kokios problemos šalyje, mieste ar vietos bendruomenėje yra aktualiausios, o jau tuomet, pasitelkus bendrovės lėšas ir pačių darbuotojų entuziazmą, imamasi jas spręsti.

Ypatingas dėmesys skiriamas mokslui tarp jaunimo populiarinti, skatinama rinktis tyrėjo karjerą ar plėsti akiratį. Per metus kolegos įgyvendina daugiau kaip 20 savanorystės projektų.

Kartu su Vilniaus universitetu vykdome „Mobiliosios bioklasės“ – pirmosios Lietuvoje mobilios gyvybės mokslų laboratorijos – projektą. Jau esame aplankę daugiau kaip 200 skirtingų mokyklų įvairiose šalies vietovėse, programoje dalyvavo 7 tūkst. moksleivių.
img1
obrázek banneru jtc
Připojte se k naší komunitě talentů
Pokud jste připraveni změnit svět, můžete to udělat zde.