LITHUANIA ​MŪSŲ VEIKLA

Lithuania: mūsų veikla

Vilniaus padalinyje dirba daugiau kaip 900 specialistų, atsakingų už įvairias veiklos sritis: gamybą, mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, kokybės užtikrinimą, tiekimą, logistiką ir administracines funkcijas. Esame subūrę komandą iš skirtingų specialybių, pradedant gyvybės mokslais (biochemija, molekulinė biologija, genetika ir kt.) ir baigiant inžinerija, IT, projektų valdymu, verslo vadyba.

Pagrindinės veiklos kryptys

Gamybos padaliniai yra atsakingi už produktų gamybą, fasavimą ir komplektavimą. Juose dirba daugiau kaip 60 % visų bendrovės darbuotojų.
Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras kuria naujus ir tobulina esamus produktus. Jame dirba daugiau nei 120 mokslininkai ir tyrėjai. Tai vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos regione.
Kokybės užtikrinimo padaliniuose darbuojasi plataus spektro specialistai: auditoriai, dokumentacijos valdymo specialistai, validavimo inžinieriai, kokybės kontrolės bei užtikrinimo specialistai.
Tiekimo grandis apima žaliavų pirkimą ir tiekimą, mūsų gaminamų produktų sandėliavimą bei platinimą.
Palaikančiosios funkcijos: apskaitos ir finansų valdymo, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos, IT, intelektinės nuosavybės valdymo, infrastruktūros priežiūros, klientų aptarnavimo, komunikacijos, pardavimų, personalo, rinkodaros, technikos, valgyklos komandos.

Mūsų apdovanojimai

Shingo prizas už veiklos meistriškumą

2018 m. mums įteiktas tarptautinis apdovanojimas – prilyginamas Nobelio premijai versle – už aukščiausio lygio pasiekimus, diegiant „Lean“ sistemą ir tobulinant verslo procesus.

Aukščiausia reputacija

Remiantis sociologiniais tyrimais, jau ketvirtus metus iš eilės turime aukščiausią reputaciją tarp visų Lietuvos įmonių.

25-erių metų JAV investuotojas Lietuvoje

Amerikos prekybos rūmai Lietuvoje mus pripažino reikšmingiausia JAV kompanija, investuojančia Lietuvoje nuo pat mūsų šalies nepriklausomybės atkūrimo.

Geidžiamas darbdavys

Esame vienas iš dešimties patraukliausių darbdavių ir patenkame į geriausių darbdavių sąrašą (pagal Lietuvos darbo skelbimų portalų apklausas).

Žalioji įmonė

Esame pripažinti žaliąja įmone – daugiau kaip 90 % atliekų bendrovėje yra perdirbama arba panaudojama iš naujo.

Socialiai atsakinga įmonė

Už darbuotojų savanorystės ir mokslo sklaidos tarp jaunimo projektus ne kartą pelnėme socialinės atsakomybės apdovanojimų.
obrázek banneru jtc
Připojte se k naší komunitě talentů
Pokud jste připraveni změnit svět, můžete to udělat zde.