UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, mes siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus. Prisijunkite prie mūsų ir prisidėkite prie pasaulinio kompetencijų centro Vilniuje sėkmės.
 

Komanda

MANO SĖKMĖS KELIAS – GREITIS


Kartu su kolege esu atsakinga už procesų tobulinimo kultūrą bendrovėje, pradedant strateginiais tikslais ir baigiant kiekvieno darbuotojo apmokymu ir pagalba projektų metu. Tai išties atsakingas darbas ir mane žavi, kad mūsų rezultatai yra tiesiogiai pamatuojami konkrečiais verslo, klientų lojalumo, finansiniais ar darbuotojų pasitenkinimo darbe rodikliais.

Įmonėje dirbu jau 16 metų ir džiaugiuosi matydama, kaip ji auga, tobulėja procesai ir bendra kultūra, darbuotojai ir įmonės vizija. Kadangi pastaroji sutampa su tuo, kaip pasaulį matau aš, savo karjerą sieju su mūsų kompanija – malonu būti kompetentingų kolegų apsupty ir padėti jiems dar labiau augti. Be to, esu baigusi organinę chemiją, todėl labai įdomu dirbti šioje biotechnologijos srityje – tai motyvuoja tobulėti.

Šiais laikais biotechnologijos rinka, kaip ir kitos pasaulio rinkos, yra susijusi su greičiu, tad visi dėmesį sutelkiame į greitą gamybą, kokybišką paslaugų teikimą ir produktų pristatymą laiku. Jei matome, kad stringame, visada ieškome problemos priežasčių ir sprendžiame jas nedarydami jokių kompromisų dėl kokybės. Taip vyksta nuolatinis tobulėjimas – ir procesų, ir pačių žmonių.
Alina Štura, verslo sistemų tobulinimo vadovė
Alina Štura

MANO SĖKMĖS KELIAS – PRASMĖ


Įgijęs bakalauro laipsnį, atėjau į šią bendrovę ir čia sėkmingai darbuojuosi jau septintus metus. Pradėjęs nuo jaunesniojo biotechnologo pareigų, ne kartą keičiau profilį, kol šiemet pats tapau Chromatografijos padalinio vadovu. Šis padalinys atsakingas už baltymų koncentratų gamybą – tai viena pagrindinių Vilniuje gaminamų produktų linijų ir svarbus komponentas mūsų rinkiniuose.

Tenka bendrauti su klientais ir iš arti matau, koks platus mūsų produkcijos panaudojimas, pradedant moksliniais tyrimais, maisto produktų kokybės užtikrinimu ir baigiant užkrečiamųjų ligų diagnostika. Tada suprantu, iš kur tas geras jausmas – savo darbe matau prasmę, nes ir mano komanda prisideda prie didelės bei kilnios įmonės misijos.

Tai mano pirmoji darbovietė, tad negaliu jos lyginti su ankstesnėmis, tačiau iš pažįstamų ir draugų jaučiu lengvą pavydą, kai pasakoju, ką reiškia dirbti pažangioje tarptautinėje kompanijoje. Tai dėmesys pažangai – ir įmonės, ir kiekvieno darbuotojo. Daroma viskas, kad čia jaustumės patogiai, saugiai ir itin svarbūs.
Artiomas Akatov, Chromatografijos padalinio vadovas

MANO SĖKMĖS KELIAS – ILGAAMŽIŠKUMAS


Šiemet minėsiu garbingą sukaktį – bendrovėje jau būsiu išdirbusi 40 metų. Pačiai netikėta, bet niekur kitur savęs ir neįsivaizduočiau. Anuomet baigiau augalų fiziologiją Vilniaus universitete, bet į katedrą užsukusi tuometė Fermentacijos padalinio vadovė pasiūlė man likti Vilniuje. Ranką prie širdies pridėjusi sakau, kad tai buvo geriausias mano sprendimas, nes čia atradau save.

Esu atsakinga už biomasių, iš kurių skiriami fermentai, auginimą. Jeigu biomasė blogai auga, kartu su komanda aiškinamės, kodėl, kaip pagerinti producento augimo sąlygas. Be to, dar palaikau didelę muziejinę producentų kolekciją. Čia darbo taip pat nestinga: producentų priežiūra, konservavimas, dokumentacijos pildymas. Mano veikla dinamiška, tad niekada nebūna nuobodu.

Per 40 metų darbo principai išliko tie patys, tačiau keitėsi priemonės. Anksčiau, pavyzdžiui, dirbome su senais, nelabai sandariais, 10 litrų fermentatoriais. Dabartiniai fermentatoriai labai patikimi, saugūs aplinkai, puikiai išlaiko sterilumą, kultūros auga labai gerai. Viskas keičiasi tik į gera. Žinoma, sunku vertinti save, bet drauge keičiausi ir aš – visą laiką mokiausi vis kažko naujo. Naujausias to pavyzdys – „Lean“ vadybos sistema.
Eleonora Vonsevičienė, Fermentacijos padalinio mikrobiologė

MANO SĖKMĖS KELIAS – KOMANDA


Dar studijuodama doktorantūrą Sveikatos mokslų universitete, žavėjausi bendrovės darbu ir jo kokybe. Jau tada ėmė kirbėti mintis akademiją iškeisti į industriją ir save įsivaizdavau tik šioje įmonėje.

Validavimo grupėje dirbantys kolegos yra labai skirtingi ir tai mūsų stiprybė: man reikia jiems ne vadovauti, o netrukdyti, pašalinti visas kliūtis, kad jie galėtų tobulėti kaip ekspertai.

Tobulėju ir aš, nes kasdien netrūksta iššūkių. Džiaugiuosi, kad palaikau ryšius su akademiniu pasauliu. Esu kviečiama pirmininkauti per studijų darbų gynimus, vasaros praktikai į grupę priimame studentų, vedu paskaitas magistrantams Vilniuje ir Kaune. Manau, šis verslo ir akademijos bendradarbiavimas yra labai svarbus, nes jaunoji karta tada pamato realų vaizdą, kaip vyksta darbai, ir gali nuspręsti, ar jiems pakeliui su mumis.

Čia dirbu jau nuo 2011 m., tad spėjau įsitikinti, kad šis kelias grįstas aiškia vizija ir nesibaigiančiomis iniciatyvomis, būtent tai mane ir žavi. Baigęs vieną projektą, negali sakyti: „Dabar čia viską moku, nebeturėsiu, ką veikti.“ Kiekvienas projektas yra naujas iššūkis, kuris tave augina.
Giedrė Šinkūnaitė-Maršalkienė, Validavimo grupės vadovė

MANO SĖKMĖS KELIAS – BENDRADARBIAVIMAS


Mūsų komanda yra atsakinga už cheminių technologijų ir gryninimo schemų tobulinimą bei vystymą, naujų instrumentinių analizės metodų kūrimą. Daug laiko skiriame įvairioms technologinėms gamybos problemoms spręsti, prisidedame prie naujų produktų vystymo projektų, dalyvaujame visur, kur reikia chemijos kompetencijų ir žinių.

Didžiuojuosi savo komanda – mano grupė yra sukūrusi ir iš esmės patobulinusi keletą sudėtingų procesų. Skyrėme daug laiko išsamiai literatūros analizei ir naujiems metodams vystyti, kolegos stažavosi kituose tyrimų centruose ir ilgainiui pasiekėme reikšmingų rezultatų. Kruopščiu ir aktyviu darbu bei nuolat tobulinamomis kompetencijomis prisidedame prie verslo tęstinumo ir kompanijos augimo.

Į bendrovę atėjau iš Vilniaus universiteto, kuriame daugiau nei 12 metų dirbau pedagoginį ir mokslinį darbą. Įmonėje galiu pritaikyti visas sukauptas akademines žinias ir patirtį. Kadangi darbas čia yra labai dinamiškas, o sukuriamų produktų spektras labai platus ir neretai prireikia chemijos žinių atliekant užduotis, aš ir mano kolegos chemikai jaučiamės šioje įmonėje reikalingi bei vertinami. Mus žavi iššūkiai, kuriuos spręsdami tobulėjame kaip mokslininkai bei kartu mokomės įvairių verslo subtilybių.

Čia labai svarbus komandinis darbas – kasdien dirbdami su įvairiais padaliniais, turime rasti bendrą kalbą, laiku susisteminti informaciją, kad sparčiau nustatytume esmines priežastis ar silpnąsias procesų vietas. Tačiau dirbdami drauge augame ir individualiai, didiname savo kompetencijas.
Prof. Inga Čikotienė, Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centro Chemijos grupės vadovė

MANO SĖKMĖS KELIAS – INOVACIJOS


Anksčiau dirbau kitoje biotechnologijų bendrovėje, tačiau „Thermo Fisher Scientific Baltics“ visada viliojo savo nepriekaištinga reputacija ir plačiu veiklų spektru. Norėdamas praplėsti savo suvokimą ir kompetencijas, prieš trejus metus prie komandos prisijungiau ir aš.

Žvelgdamas atgal matau, kad per šiuos trejus metus pasikeičiau kaip diena ir naktis. Ateidamas į bendrovę gana neblogai išmaniau vieną biotechnologijų sritį, o šiandien mano žinių ir patirties bagažas daug platesnis. Darbas čia man reiškia nuolatinį tikslų kartelės kėlimą ir perlipimą per ją. Kompanijai nuolat augant, gaminant vis įvairesnių ir dar aukštesnės kokybės produktų, ne mažesniu tempu privalai augti ir pats. Tokioje aplinkoje supranti, kad tik dirbdamas kartu su tų pačių tikslų vedamų žmonių komanda gali kurti pasaulį ir daryti jį saugesnį, sveikesnį bei švaresnį.

Nedirbantis žmogus, kaip ir stovintis vanduo, sugenda. Tik darbą šiuo atveju reikėtų suprasti kaip nuolatinį mokymąsi ir nuolatinį tobulėjimą. Jeigu turi tokį norą, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra vieta, kur save gali visapusiškai išreikšti.
Justinas Šimulis, vyresnysis biotechnologas

MANO SĖKMĖS KELIAS – AUGIMAS


Į bendrovę prieš septynerius metus atėjau atsitiktinai, bet pasilikau sąmoningai. Iki tol, kaip ir dauguma mano bendraamžių, darbą keisdavau kas 2–3 metus, bet tik čia radau vietos ir būdų augti tiek kaip specialistas, tiek kaip asmenybė.

Labai daug sužinojau prasidėjus darbams su „Lean“ efektyvumo sistema. Kasmet keitėsi projektai, kartu ir aš neužsisėdėjau vienoje vietoje – klientų aptarnavimo poziciją keitė logistikos skyrius, o dabar vadovauju žaliavų sandėliui.

Esame tiekimo grandies priekyje – jaučiamės svarbūs, nes per mūsų rankas pereina praktiškai visos įmonėje naudojamos žaliavos ir tai, ko reikia visiems darbuotojams – jie ir yra mūsų klientai. Nuo kokybiškai atlikto mūsų darbo priklauso ir gamybos procesai bei sklandus jų veikimas, ir apskritai kiekvieno darbuotojo kasdiena.

O visa tai prisideda prie kompanijos misijos – padėti tyrėjams daryti pasaulį sveikesnį, saugesnį ir švaresnį. Man asmeniškai svarbu dirbti įmonėje, kuri turi tokį kilnų tikslą ir sėkmingai jį įgyvendina.
Mindaugas Valiūnas, žaliavų sandėlio vadovas

MANO SĖKMĖS KELIAS – IŠŠŪKIAI


Prieš septynerius metus į bendrovę atėjau iš kitos srities, kur dirbau su kosmetikos produktais ir buitine chemija. Teko daug mokytis, kad atsidurčiau čia, kur esu dabar. Šiuo metu dirbu baltymų vertės grandinėje, gaminame fermentinius preparatus, molekulinės masės standartus, antikūnų mišinius.

Tapti Bioformulavimo padalinio vadove buvo didžiausias iššūkis, nes mano darbo rezultatai tiesiogiai priklauso nuo to, kaip dirba visa komanda. Neneigsiu, prieš dvejus metus, gavusi šį pasiūlymą, turėjau abejonių, ar mano įgūdžiai ir žinios pakankamai geri, kad užimčiau vadovaujamas pareigas. Dabar džiaugiuosi, kad nepabijojau, kad dirbu šioje pozicijoje ir būtent su tokia komanda, kokia yra aplink mane.

Darbas su žmonėmis ir ypač sudėtingais produktais, kurie taip pat yra „gyvi“, yra geriausia vieta tobulinti profesines žinias ir asmeninius įgūdžius. Man darbas bendrovėje yra didžiulė galimybė tobulėti, kasdien susiduriant su nestandartinėmis situacijomis bei iššūkiais. Labai džiaugiuosi galimybe bendrauti su aukščiausio lygio visų sričių profesionalais ir prisidėti prie kompanijos veiklos, kuri daro pasaulį švaresnį, sveikesnį ir saugesnį.
Ugnė Butvilaitė, Bioformulavimo padalinio vadovė

Galimybės Studentams


​​​​​​​ Kiekvienais metais kviečiame studentus mūsų bendrovėje atlikti baigiamąją praktiką – bendradarbiaujame su penkiais šalies universitetais (VU, KTU, VGTU, LSMU, VDU), o kasmet į praktiką priimame daugiau nei 40 bakalauro ir magistro studentų. Jau daug metų bendradarbiaujame ir su Vilniaus kolegija, rengiančia biotechnologijos specialistus.

Praktikos metu gabiausiems studentams skiriamos vardinės stipendijos. Studentai mūsų laboratorijose gali rengti baigiamuosius studijų darbus, juos kuruoja patyrę grupių vadovai, kurie dalijasi naujausiomis žiniomis apie modernias vadybos sistemas.

Vasarą studentus kviečiame laikinai padirbėti skirtinguose padaliniuose ir taip įgyti daugiau patirties.

Galimybę studijuoti sudarome ir jau esamiems darbuotojams – jie gali derinti darbus su studijomis, o tiems, kurių studijas apmokame, sesijų metu suteikiame ir mokamas mokymosi atostogas.
jtc banner image

Join Our Talent Community

If you're ready to make a difference in the world, you can do it here.