img1

 

Czech Republic
Vývoj a Inženýrství

 

Prokud chcete vjvíjet elektroniku na nejvyšší úrovni nebo navrhovat elektronické obvody často na hranici realizovatelnosti z hlediska stability, rychlosti a šumu, obvodů jako zesilovače, pulsní zdroje vysokého napětí, u nás máte příležitost.

Jaroslav, Inženýr elektroniky
Naše mikroskopy a spektroskopy jsou světová špička. Aby naše přístroje i nadále patřily k tomu nejlepšímu, neustále se snažíme posouvat jejich možnosti. Při vývoji se přitom často dostáváme až na samotné hranice fyzikálních možností. 

Přímo v Brně se nachází jedno z největších oddělení Výzkumu a vývoje v rámci celé společnosti Thermo Fisher Scientific. Více než 450 lidí se podílí na vývoji, výrobním inženýrství a zákaznické podpoře. Neustále však rosteme a hledáme proto odborníky na fyziku, mechanickou konstrukci, elektroniku, zobrazovací metody a další technické obory. 

Vývojové Oddělení

Pokrývá vývoj nových generací systémů a úpravy stávajících modelů podle přání zákazníka. Zahrnuje široké spektrum pozic zodpovědných za konečný design přístroje – architektura, fyzikální modelování, testování, mechanická konstrukce, elektronika, systémové inženýrství nebo zobrazovací metody.

Výrobní Inženýrství

Oddělení engineeringu ve spolupráci s vývojem zavádí nové technologie do výroby a s výrobou i servisem řeší komplexní technické problémy. Mikroskopy a spektroskopy znají naši kolegové technicky do detailu. Ví, jak se vyrábí, testují a používají a díky tomu se na ně obrací i ostatní oddělení firmy a zákazníci. 

Servisní Podpora

Vyřešit problém na přístroji přes půlku zeměkoule? Pro oddělení servisní podpory běžná věc. Naši kolegové komunikují s koncovými uživateli mikroskopů a zejména se servisními kolegy v tzv. poli, kterým kterým na dálku, případně i osobně, poskytují expertní konzultaci. 
Petr Horak
Radek Hermann
jtc banner image

Join Our Talent Community

If you're ready to make a difference in the world, you can do it here.